Restaurant

Kahvaltı:

Belis Butik Otel’de kahvaltınıza en büyük katkı kaldığınız odanın balkonuna dallarını uzatan zeytin ağacından gelmektedir. Domates, salatalık, biber nerden diye merak ederseniz arka bahçelere bir göz atabilirsiniz. Geri kalan ürünler ise adadaki yerli üreticilerden tedarik edilmektedir. Kalabalık şehir yaşamında ıskaladığınız doğal tatlarla bitmesini istemeyeceğiniz bir kahvaltı Belis Butik Otel’de sizi bekliyor.

 

 

 

Restaurant:

Havuz başındaki restaurantımızdan gün içerisinde acıktığınızda sizi mutlu edecek atıştırmalıklara ulaşabilirsiniz. Akşam yemeği için ada merkezindeki kargaşaya girmeden, sadece restaurantımızda minik kandillere ay ışığının verdiği destekle ister denize karşı ister havuz başında ya da bir zeytin ağacı altına saklanmış bir masada akşam yemeğinizi keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Restaurantlarda kahvaltı dışında yapılan harcamalar oda ücretine ekstra olarak yansıtılmaktadır. Restaurantımız akşamları 10:30’a kadar hizmet vermektedir.

Alkol alan bazı misafirlerimizin, konaklayan diğer misafilerin huzurunu kaçırmasını engellemekte zorlandığımız için 2020 yılı itibariyle, otelimiz cafe restoran ve mini barlarında alkol satışı durdurulmuştur. Konu hakkında anlayışınız için teşekkür ederiz.